Chat
Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

DENISA ŠEBESTOVÁ PHOTOGRAPHER AND BLOGGER

O MNĚ

 

 


 

 

Jmenuji se Denisa Šebestová, bydlím na Novojičínsku. Je mi 19 let a focení se věnuji zhruba 6 let - první snímky vznikaly tehdy, kdy jsem zkoušela fotit různé muzikály, kamarádky, přírodu a podobně. 

V roce 2010 mi na jaře mamka pořídila vlastní digitální kompakt,a to kvůli toho, že jsem chtěla fotit fotky v Itálii, kam jsem zrovna měla odjíždět na 10 dní.Později  jsem s ním fotila převážně přírodu a zvířata, později osoby.

Jak šel čas, dostalo se mi do rukou spoustu fotoaparátů, počínaje kompaktem, konče zrcadlovkou se kterýma jsem si prožila pár krásných hodin focení.

V roce 2011 jsem si pořídila vlastní stativ.

Od února roku 2012 jsem začala fotit zrcadlovkou Olympus a zkoumat její části.

V létě před svým 17. rokem života jsem poprvé začala fotit v režimu MAKRO.

K osmnáctým narozeninám jsem dostala digitální fotoaparát Olympus SP 620UZ. Tím fotim dodnes. Vice o tomhle fotoaparátu se můžete dozvědět více zde - http://www.digimanie.cz/ultrazoom-olympus-sp-620uz/4280

 

V roce 2012 jsem fotila touto digitální zrcadlovkou značky Olympus.

 

Zdroj fotky je http://www.efoto.lt/fotoaparatas/olympus_sp-570_uz a http://www.digitalcamerainfo.com/content/Olympus-SP-570UZ-Digital-Camera-Review-19662/Components.htm

 

 

 

Momentálně fotím Olympusem SP-620UZ a jsem s nim maximálně spokojená. Časem si chci ale pořídit zrcadlovku a fotit s ní :) 

   V návštěvní knize se podepisuji jedině Dendyss (nafoceno.cz) pod   IP adresy: 194.228.3..

                                                                                                          z IP adresy: 90.179.4...

 

 

Pokud sledujete dění stránky, víte, že se hledá modelka/model na focení, můžete se psát do fóra, případně na mail - kontroluji to denně, pokud jsem mimo zdroje, tak do 3 dnů. 

Občas se zde objevím a je LIVE chat, kde se můžete ptát na otázky, které vás zajímají nebo si jentak popovídat. :)

 

TOPlist